Kup teraz - 8 ofert w cenie od 6.99 zł do 14.90 zł

Karolina Wilczyńska kobieta emocje kochanka
literatura obyczajowa, romans
Karolina Wilczyńska kobieta emocje kochanka

Na półkach: , , , ,

Mam poczucie zmarnowanego czasu i w zasadzie nie wiem co ta książka miała dać czytelnikowi. Żadnej mądrości tam nie znalazłam.

Nie polecam

Słaba książka, nie polecam.

Trafiłam na książkę przez przypadek w bibliotece . Podobała mi się okładka i tytuł.
Jeśli ktoś lubi czytać przemyślenia warto przeczytać. Autorka pokazuje nam jakie uczucia towarzyszą kobiecie która czeka na swoją miłość .... Nazywa się Kochanka a on tajemniczy U.
W całej książce są pokazane uczucia emocje jakie przeżywa główna bohaterka czekając aż będzie ze swoim U. Na...

Nie doczytałam do końca. Byłam nastawiona na płomienny romans, znajomość życia, dylematy obu stron, a tymczasem naiwna główna bohaterka opisywała jak czeka na krótkie spotkanie. Miliony bzdurnych opisów, np. o bieliźnie, szybkim seksie itd. Ale na dobra sprawę ile można czekać aż coś się rozkręci? Pokonane 3/4 całości mnie nie porwało. Kto co lubi. Rozczarowanie.

Mieszanka zmysłowych wspomnień, faktów i marzeń zamknięta w zapiskach kobiety zakochanej bez pamięci. Namiętność przeplata się z zazdrością, a radość z niepewnością i strachem. W książce został ukazany intymny świat kochanki. Kochanki, która nieustannie czeka, która ciągle się waha, ma wątpliwości, jednak jej uczucia są silniejsze od nawet największych obaw. Krótkie...

1926

Pamiętnik kochanki. Ona żyje wielką miłością i namiętnością do swojego U. Celebruje te krótkie chwile we dwoje. I bardzo tęskni kiedy go nie ma. No cóż, nie jest to nie tyle wybitna literatura, co w ogóle ciężko to nazwać jakąkolwiek literaturą. Nudne, powtarzalne, zbyt dosłowne i chwilami prymitywne. Generalnie, strata czasu.

1950

Miałam zupełnie inne oczekiwania do tej książki i szczerze to nie przekonała mnie do siebie..tak jakby oderwana bohaterka była trochę od rzeczywistości,nie dowiedziałam się np. czym oprócz miłości do kochanka funkcjonowała na codzień?😉 Mm nadzieję, że inne książki Wilczyńskiej mi bardziej przypadną do gustu 😊

Po raz pierwszy czytałam książkę Karoliny Wilczyńskiej, więc nie mam żadnego odniesienia.
Ta książka jest na pewno bardzo bezpośrednia. Główna bohaterka to ta druga - kochanka.
Krótkie rozdziały naprzemiennie przenoszą nas do czasów młodości i pierwszej wielkiej miłości, wspomnień z przeciągu ostatniego roku od kiedy poznała swego kochanka do bieżących rozważań.
Temat...

Może i nudny dla niektórych pamiętniczek, ale mi się podobała. Dotyka głębokich uczuć, wchodzi w cień, w którym ukrywa się kochanka. Tak sobie myślę - autorka niby pisze nie ze swojej perspektywy, ale ja mam wątpliwości. Wszystko tak dokładnie rozłożone na czynniki pierwsze... tu się naprawdę nasuwa myśl, że pisane z własnego doświadczenia. No naprawdę nie wiem... Daje do...

• 2018
  • 2017
  • 2019
  • Z biblioteki
  • 2016
  • Legimi

Dodaj cytat z książki Ja, kochanka