Dyskusje o książce Na skraju strefy. Tom 1

Temat dyskusji
Odpowiedzi
Ostatnia akywność
promocje w wydawnictwach, księgarniach itp.
https://weneedya.pl/sklep/kategoria/fantastyka/ Ostatni dzień promocji w WeeNeedYA -50% na wszystkie książki ( również nowości) ze względu na targi książki ;)
1 rok temu
Czytamy w Święta
Ja pierwszą wersję (w papierze) przeczytałem może nie jednym tchem, ale dość szybko. Zarówno książka jak i świetny film na jej podstawie zrobiły na mnie duże wrażenie. Około 2 miesięcy temu obejrzałem nowy serial na jej podstawie i był zdecydowanie słabszy od pierwszej ekranizacji. Rozwinięto wątek Adso z Melku i jego miłości do kobiety zza murów, za to zmniejszono...
1 rok temu
WYMIENIĘ/SPRZEDAM (LISTOPAD2019)
Rozważna i romantyczna jest w tym wydaniu z obwolutą czy bez? i czy jeszcze aktualne?
4 lata temu
Czytamy w weekend
Masz rację. "Tajemniczy ogród" to wspaniała lektura. :)
6 lata temu
Stosiki, czyli co ostatnio kupiliśmy, dostaliśmy lub wypożyczyliśmy ( Sierpień 2017 )
Łowca promocji, 4 tytuły (+ wysyłka) = 49,40 zł :D  Czarna ziemia. Holokaust jako ostrzeżenie Czarna ziemia. Holokaust jako ostrzeżenie  Carnivia. Bluźnierstwo Carnivia. Bluźnierstwo  Przypadki. Robert Janowski, jakiego nie znacie, w szczerej rozmowie z Marią Szabłowską
6 lata temu
Stosiki, czyli co ostatnio kupiliśmy, dostaliśmy lub wypożyczyliśmy (lipiec 2016)
Trochę fantastyki :  List gończy. Komiks quasi-utopijny List gończy. Komiks quasi-utopijny  Arka Arka Podróżnicze :  Delfiny z Ucajali Delfiny z Ucajali
20054
7 lata temu