Znudzony pan młody

Okładka książki Znudzony pan młody Barbara Cartland
Okładka książki Znudzony pan młody
Barbara Cartland Wydawnictwo: Amber Seria: Najpiękniejsze Miłości literatura obyczajowa, romans
Najpiękniejsze Miłości
The Bbored Bridegroom
Amber
1992-01-01
1992-01-01
Liliana Dorina

2067

Fortuna, przemyt, ucieczka i na koniec zdanie: "Mężczyzna lubi doświadczoną kobietę dla rozrywki i zabawy, żonę zaś pragnie mieć czystą i nietkniętą przez nikogo poza nim" - zniszczyło cały mój entuzjazm dla tej powiastki.
Znowu zapomniałam o egzaltowanym i niedorzecznym stylu autorki.

Znowu zapomniałam o egzaltowanym i niedorzecznym stylu autorki.

Czyta się szybko i przyjemnie dialogi są interesujące jednak jak w poprzedniej książce autorki brakło mi stopniowego zakochiwania i bliskości cielesnej między bohaterami. Autorka teoretycznie opisywała ich relacje ale nie można było wczuć się w te postacie i poznać całkowicie ich sposobu myślenia. Markiz to jak zwykle bywa w romansach diabelnie przystojny mężczyzna i zdecydowany charakterze oraz ulubieniec elity. Lukrecja piękna jedynaczka z bardzo bogatego domu (jej ojciec kupił część rodowej zmieni Markiza) która jest jedyną spadkobierczynią po ojcu. Jedyna co mogę jeszcze zdradzić to część akcji rozgrywa się we Francji.

• Romans
  • Ebooki przeczytane 2016
  • Przeczytane 2001
  • Romans Historyczny
  • Wyzwanie 52 książki 2016
  • Posiadam :)
  • Posiadam mały pokój

Dodaj cytat z książki Znudzony pan młody