Opowieści z meekhańskiego pogranicza. Gdybym miała brata

Robert M. Wegner Wydawnictwo: Powergraph Cykl: Opowieści z meekhańskiego pogranicza (tom 1.2) fantastyka, fantasy, science fiction
Powergraph
Robert Wegner Meekhan
Opowieści z meekhańskiego pogranicza (tom 1.2)
fantastyka, fantasy, science fiction
Robert Wegner Meekhan

Jak opowiedzieć człowiekowi pełnemu żalu i nienawiści o innym człowieku, na którym szuka zemsty? Jak zasypać przepaść obcości, niezrozumienia, niewiedzy? To bardzo trudny temat. I mam wrażenie, że autor świetnie wywiązał się z tego zadania. Mówiąc niewiele, powiedział prawie wszystko. Brawa.

Dawno nie zaczarowała mnie tak żadna książka. W opisie na okładce przeczytałam, że "jest to mocna proza, w której odnajdujemy nasze marzenia o szlachetności i odwadze".
I jest to mocna proza chociaż reszta opisu rozmija się z prawdą. W opowieściach z północy jest sporo honoru i odwagi ale okupionych bólem, krwią i ryzykiem, raczej godne podziwu niż marzeń. W opowieściach z...

Fragment książki "Opowieści z meekhańskiego pogranicza: Północ i Południe"
Polecam jednak przeczytać cały cykl Opowieści z meekhańskiego pogranicza

Bardzo lubię Świat Meekhamu stworzony przez pana Roberta dlatego jego opowiadania z przyjemnością czytam.Bardzo polecam!

Opowiadanie znajduje się w "Opowieści z meekhańskiego pogranicza. Północ - Południe"

Straszna nuda, przeczytałem półtorej tomu z myślą że się rozkręci, a tu w każdym momencie kiedy myślimy że akcja ruszy nagle autor postanawia podać szczegółowy życiorys jakiegoś bohatera albo czasami nawet zwykłego nieznaczącego chłopka, życiorys ten absolutnie nie ma znaczenia na dalsze losy książki a wyłącza akcje, która występuje 2 razy na 1 tom.
Masakra, kilka osób...

• Fantastyka