Miłość której nie widać nie zasłania sobą

Okładka książki Miłość której nie widać nie zasłania sobą
Jan Twardowski Wydawnictwo: Święty Paweł poezja
2004-01-01
46 min.
wiersze Twardowski miłość

2094

"Zal, że się za mało kochało
że się myślało o sobie
że się już nie zdążyło
że było za późno..."
Wzruszające wiersze księdza Twardowskiego dotyczące tego co najważniejsze - miłości, sensu życia, przemijania. Wśród wierszy słynny: "Śpieszmy się kochać ludzi...". Ta niewielka książeczka opatrzona jest pięknymi ilustracjami - akwarelkami Żanety Wójcik. Do książeczki dołączona...

Dodaj cytat z książki Miłość której nie widać nie zasłania sobą