Lone Drow

Robert Anthony Salvatore Wydawnictwo: Wizards of the Coast Cykl: Legenda Drizzta (tom 15) kryminał, sensacja, thriller
Wizards of the Coast
Legenda Drizzta (tom 15)
kryminał, sensacja, thriller

W skrócie. Drizzt bije orki, użala się nad sobą, bije orki, użala się, koniec.

Zaczynam się zastanawiać czy autor nie ma kredytu we frankach i produkuje książki masowo. Skończyć powinien już dawno.
2/10 przez sentyment do Doliny Lodowego Wichru.

Obould jest Grumshem ...

Orki z plemienia Wielu Strzał zbierają sojuszników z Grani Świata. Do Oboulda przybywają gobliny i orki w ogromnych ilościach. Każde plemię odpowiada na wezwanie, bo Obould jest Grumshem.

Hordy orków zalewają Dolinę Strażnika, a przeciwstawiają im się krasnoludy z całą swoją zaciekłością. Szpiedzy, już nie są szpiegami i dowodzą swojego męstwa i...

Karuzela śmiechu trwa. Ale to taki śmiech z piwnicy tortur, do tego wywołany sztucznie, żeby opóźnić kaźń.

Przy poprzedniej części napisałam, że najbardziej lubię drowa, gdy jest pozostawiony z własnymi rozterkami, samotny i tak właśnie stało się w tej części. Aż mnie boli, że nie mogę mu pomóc. Oznacza to, że wciąż budzi we mnie emocje.

- przeczytana drugi raz (2011)

W tej części przygód Drizzt zostaje pozostawiony sam sobie. Po wielu tomach przepełnionych wpływem przyjaciół na życie drowa, mamy go znowu samotnego i wrażliwego. Jego jedynym motywem działania jest zemsta na niezliczonych zastępach wrogów.
Książka pochłonięta "na raz".

Fajna książka, aczkolwiek Salvatore często pisze walki na siłę, takie które są w ogóle nie potrzebne. Tu trochę przesadził

dziwiłem się zadarzenią w tej części, dobrawdy nie rozumiem ich problemów jak to jest być elfem, albo nie będę miał dzieci bo zginę w walce... inna rzeczą która zauważyłem w tej serii, rany zaczynają zostawać na bohaterach nagle wychodzą po bitwach z z złamaniem paraliżem czy inną przypadłością ciekawe jak to się rozwinie

Książka dla dzieci. Przygody Drizzta"Rambo"Supermana, który zabija orki tuzinami, dziesiątkami w międzyczasie użala się nad sobą. Wszystkie rozdziały z Drizztem są takie same, jego walki są schematycznie i powtarzalne do bólu. Największym problem jest brak równego przeciwnika dla Drizzta. Identyczne "przygody" mają niezniszczalni Cattiebrie i Wulfgar - rozczulają się nad...

Znacznie lepsza niż pierwsza, dobra część. Naprawdę świetna książka. Nie było momentu, którego czytając bym się nudził.POLECAM

• Fantastyka
  • Forgotten Realms
  • Fantasy
  • Chcę w prezencie
  • E-book

Dodaj cytat z książki Lone Drow