A Lover's Lament

2015-09-21
Data 1. wydania:
2015-09-21
angielski

Okładka książki One More Step Amy Daws, B.B. Easton, LK FARLOW, K.L. Grayson, Colleen Hoover, Devney Perry, Aleatha Romig, Emma Scott, S.M. Soto, Tijan
Ocena 5,5
One More Step Amy Daws, B.B. East...

Nie będę się rozpisywać, bo szkoda mi czasu. Książka może i ciekawa, ale dla mnie zbyt nijaka. Męski bohater w swoich listach przejawia moim zdaniem zbyt żeński tok rozumowania i sposób wypowiedzi. Autorka próbuje zagłębić się w duchową odsłonę bohaterów w sposób toporny, przez co okropnie przynudza. Po przeczytaniu 60% książki stwierdziłam, że nie interesuje mnie jak się ta historia skończy i czytam ją nie czerpiąc z tego jakiejkolwiek przyjemności - a nie jestem typem masochisty - jak czegoś nie lubię, to tego nie robię, dlatego mimo że książka niedokończona to wątpię, żeby wywarła na mnie inne wrażenie. "A Lover's Lament" niestety nie dla mnie.

Dodaj cytat z książki A Lover's Lament