Imigranci. Opowieści nie tylko dla Niemców

Krzysztof Maria Załuski Wydawnictwo: Oskar literatura piękna
Oskar
imigranci opowiadania
literatura piękna
imigranci opowiadania

"Imigranci" Załuskiego kuszą obietnicą, że są "jednym z najbardziej drastycznych i pesymistycznych tekstów, jaki w ostatnich latach ukazał się na polskim rynku wydawniczym..." Niestety po przeczytaniu pierwszych kilkunastu opowiadań, książka stała się jedynie pesymistyczną zapowiedzią powtarzanego na kolejnych stronach schematu, który niczym nie zaskakuje.

• 2019
  • 2017
  • Warto przeczytać znowu
  • Nie ma w moich bibliotekach
  • Do szukania
  • 2018

Dodaj cytat z książki Imigranci. Opowieści nie tylko dla Niemców