Dominium

Horror Gore Dionizos literatura amerykańska

Ebook,styary dobry horror

Ebook,styary dobry horror

Przetoczę jeden cytat:
"Wyświechtany frazes, oklepany temat kiepskich powieścideł grozy i jeszcze gorszych filmów grozy..."
Cóż za piękna samokrytyka autora. Omijać z daleka!!!

Przetoczę jeden cytat:
Cóż za piękna samokrytyka autora. Omijać z daleka!!!

"Dominium" nie jest książką słabą ale równie dobrze nie jest wybitna.
Pomysł na fabułę jest zdecydowanie na plus,akcja rozgrywa się dość szybko.Co prawda bohaterowie momentalnie są jacyś nie przekonujący w swoich działaniach ale nie rzuca się to jakoś wybitnie w oczy.
Nie jest to książka dla wrażliwszych czytelników-przez strony przelewa się sporo krwi i seksu,mimo to nie nazwałbym "dominium" horrorem ekstremalnym.

"Dominium" nie jest książką słabą ale równie dobrze nie jest wybitna.

Totalnie pokręcona. Przeczytana na jednym tchu. Tylko dla ludzi o mocnych nerwach.

Jedna książka, ale dwie tak bardzo różniące się od siebie części. Pierwsza zachęcająca, pełna tajemnic, ale też humoru, z dodatkiem odrobiny niewinności i pikanterii związanej z młodzieńczą miłością głównych bohaterów.
Druga część prezentuje się już niestety dużo gorzej. Jak dla mnie zbyt szybko ukazane jest rozwiązanie tajemnicy, co wpływa na chęci dalszego czytania. Poza tym opisy zdarzeń przekraczają w moim odczuciu granicę dobrego smaku. I mimo że książka miała należeć do tych przerażających, dla mnie taka zdecydowanie nie była.

Jak ktos lubi horrory jak ja bedzie to niezla gratka. Ksiazka wciaga i duzo sie dzieje.Autor nie przynudza choc tego sexu troche duzo lecz jak ktos przeczyta cala ksiazke zrozumie sens.

Fajna książka, makabryczna, dobrze się czyta. Jak ktoś lubi estetykę Edwarda Lee, czy wczesnego Mastertona nie zawiedzie się. Pozostali jednak mogą powieść sobie darować. Raczej nie przekona do siebie przeciwników krwawej literatury.

Książkę czyta się jak Edwarda Lee. Seks, flaki czyli to co fani horroru lubią najbardziej. Tylko zakończenie słabe

Książka bardzo mi się podobała, choć może zakończenie troszkę mniej :) Tylko strasznie szkoda mi Diona... :(

Oznaczone jako spoiler Pokaż mimo to

Czytadło typowe dla lat 90 tych . Raczej nie dla mnie. Ale odważna pod niektórymi względami to trzeba oddać .

• Horror
  • Little Bentley