Childstar 1

Okładka książki Childstar 1 J. J. McAvoy
Okładka książki Childstar 1
J. J. McAvoy Wydawnictwo: NYLA Cykl: Childstar (tom 1) literatura obyczajowa, romans
Childstar (tom 1)
NYLA
2015-08-27
2015-08-27
new adult romans hollywood zdrada miłość tajemnica

2053

Historia dotyczy dwóch już byłych hollywoodzkich dziecięcych gwiazd. Zły chłopak Noah poznaje amerykańską ulubienicę Amelię. Historia ma dużo napięcia seksualnego, bólu serca, zdrady, tajemnic i super pokręcone zakończenie.

Któtka seria trzech książek, opowiadających miłośc pary aktorów.
dla mnie, przecietna.
szału nie robiła, jakos specjalnie nie wciągneła, chociaż najgorsza nie była. Ot. taka sobie, ale uważam, że pieniedze na książke można ulokowac duzo lepiej.

Któtka seria trzech książek, opowiadających miłośc pary aktorów.
dla mnie, przecietna.

Wow! Po pierwsze, chciałabym przeczytać tę książkę, do której kręcili film; wydaje się super! Po drugie, nie spodziewałam się, że to będzie naprawdę ciekawa historia. Może nie jest idealna - przyczepiłabym się do paru rzeczy - ale wciągnęłam się. No i w końcu po trzecie, zaskoczyło mnie zakończenie. Ale wiedziałam, że coś zdecydowanie jest nie tak z ojcem Noaha i matką Amelii.

W sumie fajna książka, chociaż bohaterzy typowi. Fabuła mnie zaciekawiła, chyba nie czytałam jeszcze nic w tym stylu, pojawia się wątek kryminalny, parę scen erotycznych i typowy badboy. Ogólnie mogę polecić na nudny wieczór, bo czyta się ją naprawdę szybko :)

Książkę czytało się bardzo szybko i przyjemnie, chociaż bynajmniej płytka i banalna, jakby się niektórym mogło wydawać z opisu, to ona nie jest, bo porusza bardzo ważne problemy młodocianych gwiazd, zabranego dzieciństwa, presji rodziców, różnorakich lęków, problemów. Amelia i Noah, to młodociane gwiazdy grające w filmach od najmłodszych lat. Kiedy ona miała 16 lat, stanowili parę, jednak jego publiczna zdrada ich rozdzieliła, a spotkanie po 10 latach do łatwych nie należało. Kiedy okazało się, że mają grać w tym samym filmie, na dodatek erotycznym, było to dla obojga nie do przejścia. Jednak z czasem przebywania blisko siebie znowu zaczęło miedzy nimi iskrzyć, a zakończenie lekko zwala z nóg.
Ksiązka mnie zaciekawiła, z wielką przyjemnością przeczytam dalszy ciąg.

Nie spodziewałam się tak wciągającej i zaskakującej książki, gdy zaczynałam "Childstar 1". Cały czas coś się w niej dzieje, ale nie ma dramatów. Jedyny minus jest taki, że była za krótka i pozostawia niedosyt. Przeczytałam jednym tchem i jestem bardzo pozytywnie zaskoczona.

Na półkach: , , , , , ,

Noah Sloan to niegdyś dziecięca gwiazda, teraz zaś dwudziestosiedmioletni zły chłopiec Hollywoodu.
Amanda London to także dziecięca gwiazda, która teraz jest dwudziestopięcioletnią grzeczną dziewczyną Hollywoodu.
Noah i Amanda znali się przed laty, a ich rozstanie nie należało do przyjemnych. Po dziesięciu latach spotykają się ponownie i mają zagrać w filmie Grzesznicy jak My o tematyce erotyczno-kryminalnej.
Jak wpłynie na nich to spotkanie?

No, no, no - nie spodziewałam się, że książka pójdzie w takim kierunku.
Zaskoczyła mnie nieco. Z początku myślałam, że fabuła skupi się tylko na ponownym spotkaniu, urazach z przeszłości oraz nawrocie uczuć... ale szybko zauważyłam, że w tej historii chodzi o wiele więcej...
Jest to pierwszy tom z trzech, a zakończenie spuszcza bombę, która rozpala ciekawość co do dalszych losów bohaterów i wydarzeń, które będą z pewnością wybuchowe.
Podobała mi się - POLECAM!

• Erotyk
  • Romans