Corpus futuri. Literackie i filmowe wizerunki postludzi

Okładka książki Corpus futuri. Literackie i filmowe wizerunki postludzi
Sebastian Jakub Konefał Wydawnictwo: Wydawnictwo Uniwersytetu Gdańskiego inne
inne
Wydawnictwo Uniwersytetu Gdańskiego
2013-01-01
2013-01-01
literaturoznawstwo filmoznawstwo posthumanizm

Okładka książki Powieści graficzne. Leksykon Radosław Bolałek, Damian Kaja, Sebastian Jakub Konefał, Przemysław Kołodziej, Paweł Sitkiewicz, Jerzy Szyłak, Michał Traczyk, Marta Tymińska
Ocena 9,0
Powieści grafi... Radosław Bolałek,&n...