Jak założyć własny biznes - okruchy, iskierki, fajerwerki

Agata Dutkowska Wydawnictwo: Ridero biznes, finanse
Ridero
biznes motywacja kobiece biznesy
biznes, finanse
biznes motywacja kobiece biznesy

Okładka książki Kraków kobiet. Przewodnik turystyczny Agata Dutkowska, Wojciech Szymański
0,0
Kraków kobiet.... Agata Dutkowska, Wo...

Książka Agaty jest rewelacyjna. To taki EKSPRESOWY poradnik, na co zwrócić uwagę zakładając swój biznes. Agata na bazie swoich doświadczeń opowiada jak wypracować relację z kientem i jak można wzbudzić wątpliwość i nie ufność w kliencie :D Nie zdradzę, który to rozdział, ale tak jak obiecała Agata uśmiałam się i będę długo go wspominać!!!

"Jak założyć własny biznes" jest...

Energetyzująca, inspirująca a przy tym pełna naprawdę mądrych rad! Czyta się świetnie, polecam bardzo!

Agata Dutkowska - Matka Założycielka Latającej Szkoły dla kobiet, propagatorka i opiekun wielu kobiecych biznesów, które powstały z pasji i miłości do tworzenia. Autorka opowiada nam historię biznesu - swojego, koleżanek, wręcz uniwersalnego i przeprowadza przez wszystkie wzloty i upadki od powstania pomysłu, poprzez jego przemyślenie na wszystkie strony aż do realizacji i...

• 2017
  • Samorozwój