Łowca dusz

Alex Kava Wydawnictwo: Edipresse, HarperCollins Cykl: Maggie O'Dell (tom 3) Seria: Z zimną krwią kryminał, sensacja, thriller
The Soul Catcher
2016-02-04
9788327620347
Z zimną krwią
alex kava maggie o'dell

Uwielbiam, jak ta pozorna wielowątkowość NAGLE i niespodziewanie zaczyna się łączyć. Uwielbiam prostotę "zagmatwania" i te emocje. Jest tak jak piszą na okładce, wciąga i nie da się jej odłożyć.
Kava to moja ulubiona pisarka, teraz czytam serię chronologicznie i jestem podekscytowana, nie mogę się doczekać, kiedy skończę i przeżyję ewolucję mojego ulubionego bohatera.

Bardzo dobry kryminał, chwilami nawet thriller. Uwielbiam Maggie O’Dell, jej inteligencję i zaangażowanie, odwagę i bezkompromisowość. Nie cierpię sekt ale cieszę się, że Alex Kava na jej działalności oparła kanwę " Łowcy dusz". Przeraża mnie jak łatwo można ludziom wyprać mózg i jak niewielu wyznawców jest w stanie wyrwać się z tego bagna i próbować odzyskać, odbudować...

To kolejna dobra książka z serii o agentce specjalnej Maggie O'Dell. Niestety zakończenie mnie nie usatysfakcjonowało - zbyt szybkie zakończenie wątku kryminalnego i wiele otwartych wątków dot. historii poszczególnych bohaterów. Czy kolejne części wyjaśnią obyczajowe elementy tej książki? Mam nadzieję przekonać się w niedługim czasie.

Początek i temat wydał mi się bardzo banalny, lecz im dalej tym bardziej książka mnie wciągała. Owszem było kilka denerwujących momentów, ale tak zdarza się dosyć często. Szybko udało mi się wytypować mordercę, choć jego powiązania okazały się zaskakujące. Oceniam na 6,5

Książka bez szału. Kryminał bez większego wow. nie chce mi się nawet o tym pisać

Nadal wciąga i zaskakuje.

Książka dobra, ale zdecydowanie gorsza od poprzednich części. Całość była dla mnie za mało spójna, a po przydługim rozwoju zdarzeń zakończenie było za mało rozbudowane i mało zaskakujące. Autorka mogła pokusić się o więcej zwrotów akcji. Mimo, że fabuła opiera się na motywie sekty to dość mało uwagi zostało poświęcone tematowi fanatyzmu religijnemu. Liczyłam po prostu na...

Kolejne spotkanie z agentką Maggie O'Dell. Książka z ciekawą fabułą, obrazuje między innymi działanie sekty. W poprzednich częściach, tak i tutaj agentka i jej zawodowy partner muszą wykazać się dużą inteligencją, by zrozumieć wszystkie wydarzenia. Dla miłośników thrillerów psychologicznych, poznanie agentki O'Dell będzie z pewnością bardzo udane.

54/2019

Lekki kryminał, jeden z tych który mógłby służyć za dodatek do gazety. Od samego początku, wiedziałam kto jest tytułowym łowcą dusz. Jest to tak oczywiste, że nawet nie trzeba myśleć, samo się nasuwa. Mimo to, nie przeszkadzała mi ta wiedza w dalszy czytaniu.
Zakończenie nie zwala z nóg.
Można przeczytać, dla zabicia czasu.

Dyskusje

3 833