Rośnij, Maleństwo!

Okładka książki Rośnij, Maleństwo!
Walt Disney Wydawnictwo: Egmont Polska Seria: Opowieści ze Stumilowego Lasu literatura dziecięca
32 str. 32 min.
Marek Karpiński
Kubuś Puchatek Stumilowy Las przyjaciele zwierzęta Krzyś przygody

Okładka książki Mała syrenka Tom Anderson, Walt Disney
Ocena 0,0
Mała syrenka Tom Anderson, Walt ...

Córka bardzo zadowolona, jak z każdej historii o Puchatku.

Córka bardzo zadowolona, jak z każdej historii o Puchatku.

przyjemna szybka historyjka przed snem

przyjemna szybka historyjka przed snem

Przeczytane z synkiem (lat cztery). Fabuła: Maleństwo widzi jak sowa sadzi w ziemi nasionko dębu, żeby wyrosło z niego duże drzewo. Maleństwo wpada na pomysł, że jak przyjaciele je zasadzą, to ono też urośnie. Wtedy przyjaciele zabierają się do pracy i kopią dołek dla Maleństwa. Potem przypominają sobie że Maleństwo trzeba podlać, a dołek powinien być w słońcu. Mierzą wydłużający się cień i wydaje im się że Maleństwo urosło. Na koniec okazuje się jednak że to tylko cień się wydłużał. Mama mówi Maleństwu że najwięcej rośnie się we śnie, i zadowolone Maleństwo wraca do domu spać.

Dla dzieci, które chciałyby szybko urosnąć.

Dodaj cytat z książki Rośnij, Maleństwo!