1514 Orsza

Okładka książki 1514 Orsza
Piotr Drożdż Wydawnictwo: Edipresse Cykl: Zwycięskie Bitwy Polaków (tom 26) historia
historia
Zwycięskie Bitwy Polaków (tom 26)
Edipresse
2015-01-01
2015-01-01

Okładka książki Krzysztof Wielicki - mój wybór. Wywiad-rzeka. Tom 2 Piotr Drożdż, Krzysztof Wielicki
Ocena 7,7
Krzysztof Wiel... Piotr Drożdż, Krzys...
Okładka książki Krzysztof Wielicki - mój wybór. Wywiad-rzeka. Tom 1 Piotr Drożdż, Krzysztof Wielicki
Ocena 7,7
Krzysztof Wiel... Piotr Drożdż, Krzys...

Dobrze napisana, warto poświęcić wieczór na lekturę. Orsza nie jest za bardzo znana dla większości Polaków, a nawet i niektórych historyków. Język trafiający do czytelnika, może rozbudzić apetyt na dalsze zdobywanie wiedzy. Dobra do zrozumienia wojskowości XVI wieku

Dodaj cytat z książki 1514 Orsza

Ciekawostki historyczne