Najdłuższa podróż

Nicholas Sparks Wydawnictwo: Albatros Seria: Wszystkie kolory miłości literatura obyczajowa, romans
The longest ride
2016-01-21
Jacek Manicki, Anna Dobrzańska
Wszystkie kolory miłości
najdłuższa podróż sparks

Mam wrażenie, że "Najdłuższa podróż" jest metaforą życia, a miłość to tylko jeden z przystanków na naszej drodze.

Oby każdy miał tak piękne życie jak Ruth i Ira. Pokochałam ich całym sercem.

Miłej drogi xx

Na półkach: , , , , ,

Sparksa podziwiam za wspaniałe pióro pisarskie, ładnie pisze swoje powieści.
Ta powieść przepiękna, chwyta bardzo za serce.

Nie jest to niestety moja ulubiona książka Sparksa.

Chyba jedyna ksiazka tego autora, ktora spelnila moje standarty, film chyba jednak pokazal historie w bardziej przystepny sposob. Polubiles film, polubisz ksiazke, i vice versa.

Jest okej, ale niczym mnie nie zachwyciła.

Całkiem fajna pozycja, ale naczytałam się już tyle książek od tego autorka, że właściwie wszystko było do przewidzenia. Mimo to przyjemnie się ją czytało.

Uwielbiam książki Nicholasa Sparksa , jego styl pisania tak łatwy a jednak tak fantastyczny. Jeśli chodzi o tę książkę pomysł jak dla mnie wymiata.  Trzy tak różne światy które się spotykają w odpowiednim momencie swojego życia.  Postać Iry tak bardzo mnie złapała za serducho ze wylałam morze łez.. W książce jak i filmie jest świetnie wykreowaną postacią. Chyba nie ma w tej...

Szczerze przyznam, że na początku nudziła mnie ta pozycja, ale z czasem stawała się coraz ciekawsza. Bardzo polubiłam Irę i jego rozdziały były dla mnie tymi najlepszymi 💗 Miłość Iry do jego zmarłej żony była pięknym elementem w książce. Coś wspaniałego! Nie podobał mi się moment, kiedy nagle wszystko zaczęło się walić oraz psuć, a potem (prawie)wszystko magicznie się...

Jak dla mnie każda pozycja tego pisarza to arcydzieło! Przeczytałam wszystkie książki spod jego pióra! :) Ta powieść nie jest wyjątkiem. Cudowny romans!

Miałam problem z zabraniem się za tę książkę. Wracałam kilka razy, ale kiedy już wróciłam ostatni raz, przeczytanie zajęło mi bardzo mało czasu. Przyjemna książka, jednak moim faworytem tego autora pozostanie "Pamiętnik". Fabuła jest może troche oczywista, jednak bardzo przyjemnie się ją czyta.

Dyskusje

6 410