Ziemia polska w pieśni. Antologia. Z 12 reprodukcyami obrazów artystów polskich

Władysław Ludwik AnczycAdam Asnyk
, Karol BalińskiMaria BartusównaAugust BielowskiEdmund BogdanowiczKarol BrzozowskiWładysław BukowińskiAdam Teofil CehakAntoni CzajkowskiGustaw DaniłowskiDeotymaElżbieta DrużbackaZdzisław DębickiFelicjan FaleńskiSeweryn FillebornKonstanty GaszyńskiMarian GawalewiczKazimierz GlińskiWiktor Teofil GomulickiSeweryn GoszczyńskiMaurycy GosławskiJózef GrajnertStanisław GrudzińskiKonstanty GórskiZygmunt Zenon IdzikowskiMaria IlnickaHenryk JabłońskiJózef JankowskiJan Nepomucen JaśkowskiJan KasprowiczSebastian Fabian KlonowicFranciszek Dionizy KniaźninJan KochanowskiWespazjan KochowskiMaria KonopnickaJulian KorsakJózef KościelskiKajetan KoźmianJózef Ignacy KraszewskiAntoni LangeKazimierz LaskowskiTeofil LenartowiczEdward LeszczyńskiBolesław LeśmianJan LorentowiczAntoni MalczewskiMaria MarkowskaAdam MickiewiczFranciszek MirandolaStanisław MiłaszewskiFranciszek Dzierżykraj MorawskiAndrzej NiemojewskiCyprian Kamil NorwidFranciszek Henryk NowickiArtur OppmanWładysław OrkanBronisława OstrowskaAdam PajgertWłodzimierz PerzyńskiWłodzimierz PerzyńskiJan PietrzyckiWincenty PolKazimierz Przerwa-TetmajerZenon PrzesmyckiMieczysław RomanowskiLucjan RydelZygmunt RóżyckiWładysław SterlingWładysław SyrokomlaAntoni SzandlerowskiMaciej SzukiewiczJuliusz SłowackiEdward SłońskiStanisław TrembeckiZofia TrzeszczkowskaKornel UjejskiEdmund WasilewskiMaryla WolskaWacław WolskiJan Paweł WoroniczWłodzimierz WysockiWłodzimierz ZagórskiAnna ZahorskaJózef Bohdan ZaleskiKazimiera ZawistowskaHenryk ZbierzchowskiMarian ZbrowskiGustaw ZielińskiRoman ZmorskiJózef ŁapsińskiEdward ŻeligowskiJerzy Żuławski
Wydawnictwo: Gebethner i Wolff poezja
Gebethner i Wolff