Ziemia polska w pieśni. Antologia. Z 12 reprodukcyami obrazów artystów polskich

Okładka książki Ziemia polska w pieśni. Antologia. Z 12 reprodukcyami obrazów artystów polskich
Władysław Ludwik AnczycAdam Asnyk
, Karol BalińskiMaria BartusównaAugust BielowskiEdmund BogdanowiczKarol BrzozowskiWładysław BukowińskiAdam Teofil CehakAntoni CzajkowskiGustaw DaniłowskiZdzisław DębickiDeotymaElżbieta DrużbackaFelicjan FaleńskiSeweryn FillebornKonstanty GaszyńskiMarian GawalewiczKazimierz GlińskiWiktor Teofil GomulickiKonstanty GórskiMaurycy GosławskiSeweryn GoszczyńskiJózef GrajnertStanisław GrudzińskiZygmunt Zenon IdzikowskiMaria IlnickaHenryk JabłońskiJózef JankowskiJan Nepomucen JaśkowskiJan KasprowiczSebastian Fabian KlonowicFranciszek Dionizy KniaźninJan KochanowskiWespazjan KochowskiMaria KonopnickaJulian KorsakJózef KościelskiKajetan KoźmianJózef Ignacy KraszewskiAntoni LangeJózef ŁapsińskiKazimierz LaskowskiTeofil LenartowiczBolesław LeśmianEdward LeszczyńskiJan LorentowiczAntoni MalczewskiMaria MarkowskaAdam MickiewiczStanisław MiłaszewskiFranciszek MirandolaFranciszek Dzierżykraj MorawskiAndrzej NiemojewskiCyprian Kamil NorwidFranciszek Henryk NowickiArtur OppmanWładysław OrkanBronisława OstrowskaAdam PajgertWłodzimierz PerzyńskiWłodzimierz PerzyńskiJan PietrzyckiWincenty PolKazimierz Przerwa-TetmajerZenon PrzesmyckiMieczysław RomanowskiZygmunt RóżyckiLucjan RydelEdward SłońskiJuliusz SłowackiWładysław SterlingWładysław SyrokomlaAntoni SzandlerowskiMaciej SzukiewiczStanisław TrembeckiZofia TrzeszczkowskaKornel UjejskiEdmund WasilewskiMaryla WolskaWacław WolskiJan Paweł WoroniczWłodzimierz WysockiWłodzimierz ZagórskiAnna ZahorskaJózef Bohdan ZaleskiKazimiera ZawistowskaHenryk ZbierzchowskiMarian ZbrowskiEdward ŻeligowskiGustaw ZielińskiRoman ZmorskiJerzy Żuławski
Wydawnictwo: Gebethner i Wolff poezja
poezja