Ziemia polska w pieśni. Antologia. Z 12 reprodukcyami obrazów artystów polskich

Józef Ignacy KraszewskiJan Lorentowicz
, Jan Nepomucen JaśkowskiKonstanty GaszyńskiKornel UjejskiMaria KonopnickaTeofil LenartowiczJan KasprowiczLucjan RydelWłodzimierz ZagórskiZdzisław DębickiAdam MickiewiczWładysław SyrokomlaAdam PajgertJuliusz SłowackiJózef Bohdan ZaleskiWincenty PolKazimierz GlińskiMaurycy GosławskiJan KochanowskiCyprian Kamil NorwidZenon PrzesmyckiKazimierz LaskowskiMarian ZbrowskiKonstanty GórskiWespazjan KochowskiGustaw ZielińskiKarol BrzozowskiMaria IlnickaAugust BielowskiFranciszek MirandolaSeweryn FillebornSeweryn GoszczyńskiAntoni SzandlerowskiKazimiera ZawistowskaEdward SłońskiFranciszek Dionizy KniaźninAntoni MalczewskiAntoni LangeEdward LeszczyńskiBolesław LeśmianAdam Teofil CehakMaria MarkowskaEdmund BogdanowiczHenryk ZbierzchowskiWiktor Teofil GomulickiFelicjan FaleńskiJózef JankowskiZygmunt RóżyckiWładysław BukowińskiMaryla WolskaKazimierz Przerwa-TetmajerMarian GawalewiczRoman ZmorskiJerzy ŻuławskiWłodzimierz PerzyńskiEdmund WasilewskiDeotymaWładysław Ludwik AnczycFranciszek Henryk NowickiJózef KościelskiAdam AsnykWładysław OrkanWacław WolskiAntoni CzajkowskiMaciej SzukiewiczAndrzej NiemojewskiJózef ŁapsińskiMieczysław RomanowskiEdward ŻeligowskiElżbieta DrużbackaWłodzimierz WysockiBronisława OstrowskaJan PietrzyckiZofia TrzeszczkowskaAnna ZahorskaZygmunt Zenon IdzikowskiStanisław GrudzińskiGustaw DaniłowskiStanisław MiłaszewskiWładysław SterlingMaria BartusównaSebastian Fabian KlonowicFranciszek Dzierżykraj MorawskiKarol BalińskiJulian KorsakHenryk JabłońskiArtur OppmanWłodzimierz PerzyńskiKajetan KoźmianJózef GrajnertStanisław TrembeckiJan Paweł Woronicz
Wydawnictwo: Gebethner i Wolff poezja
Gebethner i Wolff