Od ragazzy do ragazzy. Piosenki Jacka Zwoźniaka

Absonic
1994-01-01
1994-01-01
45 min.
Jacek Zwoźniak piosenki teksty piosenek poezja śpiewana humor satyra

Okładka książki Kolorowe piosenki 1. 111 przebojów Andrzej Bianusz, Jerzy Bronisław Braun, Bronisław Brok, Bogdan Chorążuk, Leonard Cohen, Magdalena Czapińska, Igor Czerniawski, Henryk Czich, Marek Dagnan, Dariusz Dusza, Marek Dutkiewicz, Krzysztof Dzikowski, Jerzy Ficowski, Marek Gaszyński, Mariusz Gawrych, Kazimierz Gayer, Marek Głogowski, Marek Grechuta, Krzysztof Jaryczewski, Ludwik Jerzy Kern, Jacek Kleyff, Janusz Kondratowicz, Lech Konopiński, Jerzy Kossela, Zbigniew Kramer, Tadeusz Krystyn, Janusz Laskowski, Mirosław Łebkowski, Franciszek Leśniak, Bogdan Loebl, Wojciech Łuczaj-Pogorzelski, Marian Matuszkiewicz, Jerzy Miller, Wojciech Młynarski, Leszek Aleksander Moczulski, Andrzej Mogielnicki, Jerzy Nel, Czesław Niemen, Janusz Odrowąż, Bogdan Olewicz, Agnieszka Osiecka, Włodzimierz Patuszyński, Ryszard Henryk Riedel, Emanuel Schlechter, Rudi Schuberth, Włodzimierz Scisłowski, Wanda Sieradzka, Andrzej Sikorowski, Adam Sikorski, Marek Skolarski, Andrzej Sobczak, Stanisław Sojka, Edward Stachura, Ludwik Starski, Halina Stefanowska, Jan Świąć, Jadwiga Szczawińska, Andrzej Tylczyński, Ryszard Ulicki, Stanisław Werner, Krystyna Wodnicka, Andrzej Woyciechowski, Zbigniew Zapert, Sztaba Zbigniew, Maciej Zembaty, Jacek Zwoźniak
Ocena 7,0
Kolorowe piose... Andrzej Bianusz, Je...