Poezje wybrane

Okładka książki Poezje wybrane
Sextus Propercjusz Wydawnictwo: Ludowa Spółdzielnia Wydawnicza Seria: Biblioteka Poetów poezja
poezja
Biblioteka Poetów
Ludowa Spółdzielnia Wydawnicza
1986-01-01
1986-01-01
8320539641
Mieczysław Brożek
Starożytność Filologia klasyczna Literatura antyczna Literatura rzymska Rzymska elegia miłosna Propercjusz Elegia

Okładka książki Rzymska elegia miłosna Owidiusz, Sextus Propercjusz, Sulpicja, Albius Tibullus
Ocena 7,9
Rzymska elegia... Owidiusz, Sextus Pr...
Okładka książki Literatura na Świecie nr 8-9/1996 (301-302) Jerzy Danielewicz, Maria Dzielska, Flawiusz Filostratos, Gilbert Highet, Ireneusz Kania, Katullus, Vincent Katz, Włodzimierz Lengauer, Katarzyna Osińska, Tadeusz Pióro, Ezra Pound, Sextus Propercjusz, Christoph Ransmayr, Redakcja pisma Literatura na Świecie, Wacław Sadkowski, Wendelin Schmidt-Dengler, Jorgos Seferis, Andrzej Sosnowski, Mikołaj Szymański, Andrzej Wypustek, Grzegorz Żurek
Ocena 7,0
Literatura na ... Jerzy Danielewicz, ...