Poezje wybrane

Sextus Propercjusz Wydawnictwo: Ludowa Spółdzielnia Wydawnicza Seria: Biblioteka Poetów poezja
8320539641
Mieczysław Brożek
Ludowa Spółdzielnia Wydawnicza
Starożytność Filologia klasyczna Literatura antyczna Literatura rzymska Rzymska elegia miłosna Propercjusz Elegia
poezja
8320539641
Mieczysław Brożek
Biblioteka Poetów

Okładka książki Rzymska elegia miłosna Owidiusz, Sextus Propercjusz, Sulpicja, Albius Tibullus
7,9
Rzymska elegia... Owidiusz, Sextus Pr...
Okładka książki Literatura na Świecie nr 8-9/1996 (301-302) Jerzy Danielewicz, Maria Dzielska, Flawiusz Filostratos, Gilbert Highet, Ireneusz Kania, Katullus, Vincent Katz, Włodzimierz Lengauer, Katarzyna Osińska, Tadeusz Pióro, Ezra Pound, Sextus Propercjusz, Christoph Ransmayr, Redakcja pisma Literatura na Świecie, Wacław Sadkowski, Wendelin Schmidt-Dengler, Jorgos Seferis, Andrzej Sosnowski, Mikołaj Szymański, Andrzej Wypustek, Grzegorz Żurek
7,0
Literatura na ... Jerzy Danielewicz, ...