Charlotte i nieoczekiwane odwiedziny

Nele Neuhaus Wydawnictwo: Media Rodzina Cykl: Charlotte (tom 3) literatura młodzieżowa
Charlottes Traumpferd: Ein unerwarteter Besucher
Charlotte (tom 3)
literatura młodzieżowa
Miłosz Urban, Anna Urban
Anna Urban Miłosz Urban literatura niemiecka konie jazda konna

Polecam, moja córka nie wyobraża sobie życia bez tej serii i czeka na kontynuację :-)

Na półkach: , , , , , ,

Kolejny tom o przygodach Charlotte i Won da Piego.:D Obowiązkowa lektura dla miłośników koni i tej,wspaniałej relaksującej serii!!!! <3 Pochłonęłam błyskawicznie!!!! <3 GORĄCO POLECAM!!!!!!:* ;)

Super książka pełna przygód i tajemnic. Nie można jej nie przeczytać!!!

Czy lubicie książki, które opowiadają o czternastoletniej dziewczynce i jej wiernym koniu?

Jesteśmy w Niemczech, stadnina dość uboga, lecz ludzie w niej pracujący zwracają się do siebie, jak rodzina znająca się przez wieki. Oczywiście wśród nich jest wspomniana wyżej dziewczynka ze swoim wspaniałym koniem, który nazywa się Won Da Pie.
Pewnego razu do stadniny przyjeżdża...

Książka jak inne z tej serii wciągnęła mnie na tyle że przeczytałam ją w 4 godziny. Bardzo bogate opisy i tajemnicza fabuła sprawiają że jest ona wprost idealna dla takich osób jak ja, czyli zapalonych koniarzy pragnących wiedzę brać garściami.

• Charlotte
  • Konie
  • Jeździeckie
  • POSIADAM 😘💞💚💗
  • ULUBIONE☺😂💚😘😍

Dodaj cytat z książki Charlotte i nieoczekiwane odwiedziny