Undeniable

Okładka książki Undeniable
Cherie M. Hudson Wydawnictwo: Momentum Cykl: Always (tom 3) literatura obyczajowa, romans
literatura obyczajowa, romans
angielski
9781760301965
new adult romans

Na półkach: , , , ,

Bardzo mi się spodobała historia Chase i Caden'a.

Chase jest dziewczyną, która nie lubi kiedy się za nią rozwiązuje problemy i się jej czegoś zabrania, dlatego że nie słyszy. Chce być samowystarczalna i niezależna.
Caden przystojny student weterynarii, kuzyn Brendon'a. Zakochał się w Chase od pierwszego wejrzenia i robi wszystko by ją zdobyć. Przy okazji ratuje biedne pieski.

Książka jest lżej napisana niż poprzednie, zabawna, bez większych dramatów, dobrze wykreowani bohaterowie, naprawdę warta polecenia książka.

Bardzo mi się spodobała historia Chase i Caden'a.

Chase jest charyzmatyczna sarkastyczna i nieco beztroska, Caden pełen humoru, inteligentny i nadzwyczaj uczuciowy :)
Caden oczywiście wie do czego dąży i czego chce od życia. Oprócz bycia najlepszym weterynarzem na świecie chce być najlepszą osobą dla Chase, natomiast ona broni się przed nim wszystkim czym dysponuje, na wszelkie sposoby chce go zrazić do siebie i kiedy już jej się to udaje nagle przychodzi olśnienie…
Każda z części serii dotyczy aspektu zdrowia w pierwszej mamy Parkinsona, w drugiej białaczkę a tutaj głuchotę. I ta część serii wydaje się najlżejsza a to za sprawą głównych bohaterów, bo ich charaktery i postawa nieco przyćmiły otaczające ich problemy. Czyta się przyjemnie, szybko, ale niestety jest za krótko.

Dodaj cytat z książki Undeniable