Moja ojczyzna A4

Okładka książki Moja ojczyzna A4
Ana Blandiana Wydawnictwo: słowo/obraz terytoria Seria: Europejski Poeta Wolności poezja
poezja
Europejski Poeta Wolności
Patria mea A4
słowo/obraz terytoria
2016-01-10
2016-01-10
Joanna Kornaś-Warwas

Okładka książki Literatura na Świecie nr 9/1998 (326) Lucian Blaga, Ana Blandiana, Ádám Bodor, Alexandru Cistelecan, Flavia Cosma, László Csiki, Ștefan Augustin Doinaș, Jakub Ekier, Dorota Filipczak, Ioan Groşan, Istvan Szilagyi, Sándor Kányádi, Zbigniew Machej, Béla Pomogáts, Redakcja pisma Literatura na Świecie, Wacław Sadkowski, Domokos Szilágyi, Géza Szőcs, Gábor Tompa, Liliana Ursu, András Visky, Richard Wagner, Mircea Zaciu
Ocena 0,0
Literatura na ... Lucian Blaga, Ana B...