Legia to potęga. Kolekcja Klubów (tom 9)

Andrzej GowarzewskiStefan Szczepłek Wydawnictwo: GiA Cykl: Kolekcja Klubów (tom 9) sport
GiA
GiA
Kolekcja Klubów (tom 9)
sport

Na półkach: , , , ,

Autorom należą się ukłony za ogrom pracy wykonanej. Kompendium wiedzy o Legii Warszawa sezon po sezonie, niezliczona ilość tabelek, statystyk, fotografii i biogramów piłkarzy. Książki z tej serii można brać w ciemno a na pewno się nie zawiedziecie. Polecam

• Albumy
  • Historia
  • KOLEKCJA KLUBOW FUJI
  • Piłka nożna
  • 2014
  • Wspomnienia

Dodaj cytat z książki Legia to potęga. Kolekcja Klubów (tom 9)