Historyczna stylistyka języka polskiego. Przekroje

Okładka książki Historyczna stylistyka języka polskiego. Przekroje
Teresa Skubalanka Wydawnictwo: Ossolineum Seria: Vademecum Polonisty encyklopedie, słowniki
encyklopedie, słowniki
Vademecum Polonisty
Ossolineum
1984-01-01
1984-01-01
język językoznawstwo lingwistyka język polski historia języka polskiego stylistyka historyczna

Okładka książki Słownik gwary studenckiej Stanisław Grabias, Leon Kaczmarek, Teresa Skubalanka
Ocena 0,0
Słownik gwary ... Stanisław Grabias,&...
Okładka książki Studia nad składnią polszczyzny mówionej Janusz Anusiewicz, Stanisław Grabias, Jan Mazur, Franciszek Nieckula, Krystyna Pisarkowa, Teresa Skubalanka, praca zbiorowa
Ocena 0,0
Studia nad skł... Janusz Anusiewicz, ...