Ciało. Jak to działa?

Marta Maruszczak Wydawnictwo: Oficyna Wydawnicza MULTICO encyklopedie, słowniki
Oficyna Wydawnicza MULTICO
encyklopedie, słowniki
2012-01-01

Świetna, w sposób bardzo ciekawy zapoznaje dzieci z ludzkim ciałem.

Bardzo fajna książka dla dzieci (choć nie ukrywam, że mnie dla mnie też:). Dużo ciekawotek, tekst przystępny dla mojego 5 latka, polecam

Na rynku jest wiele książeczek o funkcjonowaniu ludzkiego organizmu. Jednak takiego intrygującego ujęcia zagadnień fizjologii i anatomii jak w "Ciele" nigdzie nie spotkałam. Zazwyczaj autorzy omawiają poszczególne układy: pokarmowy, nerwowy, mięśniowy itd. Tutaj tłumaczy się dziecku ciekawe zjawiska, które ono obserwuje: burczenie w brzuchu, puszczanie bąków, czkawkę, gęsią...

• Dla dzieci
  • 2018
  • 11.Pożyczyłam komuś
  • » Z biblioteki «
  • Nuka
  • 2019
  • ▪ Popularnonaukowe, edukacyjne, ciekawostki itp
więcej mniej

Dodaj cytat z książki Ciało. Jak to działa?