Słownik wyrazów kłopotliwych

Okładka książki Słownik wyrazów kłopotliwych
Mirosław BańkoMaria Krajewska Wydawnictwo: Wydawnictwo Naukowe PWN Seria: Słowniki Języka Polskiego [PWN] encyklopedie, słowniki
encyklopedie, słowniki
Słowniki Języka Polskiego [PWN]
Wydawnictwo Naukowe PWN
2002-01-01
2002-01-01
język językoznawstwo lingwistyka język polski kultura języka polskiego poprawność językowa słowniki

Słownik zawiera słowa które są kłopotliwe ze względu na ich dokładną poprawność znaczenia. Zawiera sporo bogatych opisów danych słów. Na końcu słownika znajdziemy ankietę, czyli krótki sprawdzian naszej wiedzy z zakresu poprawnej Polszczyzny :)

Dodaj cytat z książki Słownik wyrazów kłopotliwych