Wrogowie rodziny Redgrave'ów

Okładka książki Wrogowie rodziny Redgrave'ów
Kasey Michaels Wydawnictwo: HarperCollins Polska Cykl: Rodzina Redgravów (tom 1) Seria: Harlequin Powieść Historyczna literatura obyczajowa, romans
literatura obyczajowa, romans
Rodzina Redgravów (tom 1)
Harlequin Powieść Historyczna
What an earl wants
HarperCollins Polska
2015-12-30
2015-12-30
Krzysztof Dworak
klan ród skandal uczucia miłość romans testament opieka stowarzyszenie

Pierwsza część cyklu zapowiadała się ciekawie. Opinię piszę po przeczytaniu wszystkich części i jestem bardzo rozczarowana całością. Intryga bardzo przekombinowana. Wplecenie w to postaci historycznych nie nadaje historii wiarygodności. Wątki romantyczne przedstawione irytująco naiwnie i w pretensjonalnym stylu. Szkoda czasu. Nie polecam.

2042

Wyniosły, przystojny, utytułowany, honorowy i stanu wolnego zostaje obarczony opieką nad młodzieńcem wyposażonym w nietuzinkową siostrę - to doskonały początek harlequinowskiej intrygi. Potem dalej schematem. Przeczytac można.

Dodaj cytat z książki Wrogowie rodziny Redgrave'ów