Zbiór zadań z fizyki dla kandydatów na wyższe uczelnie

Jędrzej JędrzejewskiWitold Kruczek Wydawnictwo: Wydawnictwa Naukowo-Techniczne nauki przyrodnicze (fizyka, chemia, biologia, itd.)
Wydawnictwa Naukowo-Techniczne
nauki przyrodnicze (fizyka, chemia, biologia, itd.)
1974-01-01
Ta książka nie została jeszcze oceniona

Bądź pierwszy - oceń książkę

Okładka książki Zbiór zadań z fizyki dla kandydatów na wyższe uczelnie Jędrzej Jędrzejewski, Witold Kruczek, Adam Kujawski
0,0
Zbiór zadań z ... Jędrzej Jędrzejewsk...