Poetyckie prowincje i peryferie. Jerzy Harasymowicz i inni.

Okładka książki Poetyckie prowincje i peryferie. Jerzy Harasymowicz i inni.
Joanna KulczyńskaWojciech Ligęza Wydawnictwo: Księgarnia Akademicka językoznawstwo, nauka o literaturze
językoznawstwo, nauka o literaturze
Księgarnia Akademicka
2014-01-01
2014-01-01
Literaturoznawstwo Literatura polska XX wiek Polska poezja współczesna Jerzy Harasymowicz

Okładka książki Tu jestem / zamieszkuję własne życie. Studia i szkice o twórczości Anny Frajlich Wojciech Ligęza, Jolanta Pasterska
Ocena 0,0
Tu jestem / za... Wojciech Ligęza, Jo...
Okładka książki Wybór poezji Wojciech Ligęza, Wisława Szymborska
Ocena 8,4
Wybór poezji Wojciech Ligęza, Wi...