Byłem...

Okładka książki Byłem...
Artur Sandauer Wydawnictwo: Państwowy Instytut Wydawniczy biografia, autobiografia, pamiętnik
biografia, autobiografia, pamiętnik
Państwowy Instytut Wydawniczy
1991-01-01
1991-01-01
830602124X

Patronaty LC

Okładka książki Teksty drugie nr 6 / 2018 Przemysław Czapliński, Philippe Lejeune, Andrzej Leśniak, Redakcja pisma Teksty Drugie, Magda Rodak, Artur Sandauer, Elżbieta Wichrowska
Ocena 7,0
Teksty drugie ... Przemysław Czaplińs...
Okładka książki Rachunek pamięci Flora Bieńkowska, Helena Boguszewska, Ludwik Flaszen, Paweł Hertz, Paweł Jasienica, Mieczysław Jastrun, Andrzej Kijowski, Jerzy Kornacki, Anna Kowalska, Jalu Kurek, Hanna Malewska, Jan Nepomucen Miller, Artur Sandauer, Anatol Stern, Adam Ważyk, Jerzy Zawieyski
Ocena 6,8
Rachunek pamięci Flora Bieńkowska, H...
Okładka książki Walka o sławę Część 1 Witold Gombrowicz, Jarosław Iwaszkiewicz, Artur Sandauer, Józef Wittlin
Ocena 7,8
Walka o sławę ... Witold Gombrowicz, ...

Mogą Ciebie zainteresować

Bardzo ciekawe i świetnie napisane. Polecam!

Bardzo ciekawe i świetnie napisane. Polecam!

Dodaj cytat z książki Byłem...