The beginning

Okładka książki The beginning Sherrilyn Kenyon
Okładka książki The beginning
Sherrilyn Kenyon Wydawnictwo: Paperback Cykl: Mroczny Łowca (tom 0.2) fantasy, science fiction
21 str. 21 min.
Mroczny Łowca (tom 0.2)
The beginning
Paperback
1990-01-01
1990-01-01
21 min.

Opowiadanie stanowiące wstęp do cyklu. Przedstawia kto i w jakich okolicznościach połączył losy Mrocznych Łowców i Acherona. Właśnie teraz, po przeczytaniu tej historii, pokochałam bezgranicznie i bezkrytycznie Simi. Jest słodka, bezpośrednia i asertywna, trudno nie podzielać jej uczuć:)
Ash, pierwszy Mroczny Łowca, walczący wraz z Simi z wciąż powiększającą się ilością Daimonów, miał trudne zadanie przed sobą. Artemida w końcu znalazła sposób, jak przywiązać do siebie nienawidzącego ją Acherona.

Krótka historia Acherona, obowiązkowo czytać przed jedynką (po Fantasy Lover 05, przed Night Pleasures 01) aby mieć większe pojęcie o Mrocznych Łowcach.

• Rezygnacja
  • Posiadam pdf
  • Paranormal,fantastyka
  • Cykl: Mroczny Łowca (d)

Dodaj cytat z książki The beginning