Okładka książki Mówiono „druga Moskwa”. Wspomnienia legniczan o stacjonowaniu wojsk radzieckich w latach 1945–1993
Jędrzej BursztaZuzanna Grębecka Wydawnictwo: Libron reportaż
reportaż
Libron
2015-01-01
2015-01-01
wspomnienia Legnica Mała Moskwa Armia Czerwona
Ta książka nie została jeszcze oceniona NIE MA JESZCZE DYSKUSJI

Bądź pierwszy - oceń książkę

Okładka książki Przegląd Humanistyczny, Tom 53 (2009), Nr 4 (415) Anna Boguska, Peter Burke, Roman Chymkowski, Ivan Colović, Nicole Dołowy-Rybińska, Aleksandra Geller, Zuzanna Grębecka, Agnieszka Karpowicz, Małgorzata Litwinowicz-Droździel, Marcin Napiórkowski, Hanna Obiała, Dorota Piekarska-Winkler, Stanisław Rosik, Zbigniew Wałaszewski, Marta Zimniak-Hałajko, Paweł Żmudzki
Ocena 0,0
Przegląd Human... Anna Boguska, Peter...
Okładka książki Dziennikarka Paweł Celiński, Zuzanna Grębecka
Ocena 7,0
Dziennikarka Paweł Celiński, Zuz...
Okładka książki Komunizm na peryferiach. Rubieże ideologii i rzeczywistości społecznej Magdalena Bogusławska, Zuzanna Grębecka
Ocena 7,0
Komunizm na pe... Magdalena Bogusławs...