rozwiń zwiń

językoznawstwo, nauka o literaturze
Pons
2012-01-01
2012-01-01
język niderlandzki holenderski języki obce kursy językowe nauka języków

Moje pierwsze kroki z niderlandzkim. Oczywiście, zgadzam się z przedmówcą. Nie da się opanować żadnego języka w miesiąc.

Sam tytuł już wprowadza w błąd. Język niderlandzki (i nie tylko ten) jest tak trudnym językiem, że nie sposób opanować go w 1 miesiąc. Jednak można uzyskać sporą ilość wiedzy z tej pozycji, a raczej podsumować sobie informacje z innych szerzej opisujących zawiłości tegoż języka. Dlatego czas spędzony z książką nie jest całkowicie czasem straconym.

Dodaj cytat z książki Niderlandzki w 1 miesiąc