Jak być glam

poradniki
2016-02-18
Katarzyna Makaruk
moda uroda youtube blog bloger

Ot, taka książka, o wszystkim i o niczym. Na jeden nudny wieczór do przeczytania w porządku, ale raczej nic nowego się nie dowiedziałam.

Pozycja dla kobiet, w której zawarte są najważniejsze informacje o modzie, urodzie i szczęśliwym życiu.

książka poradnik opowiedająca o makijażu pielengnacji i wielu innych a także ciekawych rzeczach koniecznie przeczytaj

Tematy poruszane w książce znajdziemy na kanale autorki, tak więc jeśli ktoś ją śledzi to książka będzie dla niego nudna. Fajne jest to, że pomimo iż autorka jest vlogerką kosmetyczną i modową to możemy znaleźć takie tematy jak podróże czy ciekawostki z życia prywatnego.

Ksiażka o wszystkim i o niczym.
Ogolnie jest kilka ciekawych porad, czyta sie szybko i przyjemnie.
Ale np jesli chcesz sie typowo dowiedziec o makijazu-odradzam, o modzie- odradzam, o byc fit-tez odradzam. Dlaczegp , bo to tylko szcząstkowa wiedza.
Chyba ja już jestem za stara na tą ksiązkę ;)

Hmm... Poza miłością do książek również mam słabość do mody czy też nowych trendów make-up'u. Kiedy trafiłam na poradnik pomyślałam, to coś dla mnie. Kupiłam. Przyznam szczerze, że zdobyłam wiele ciekawych informacji, o których nie miałam bladego pojęcia. Tutaj wielki plus. Jednak poradnik sam w sobie aż tak mnie nie urzekł. Nie jest zły, ale liczyłam na większe bum...

Taki wielki zawód, taki wielki!
Po książkę pognałam, kiedy tylko zobaczyłam jej reklamę. Co prawda nie znałam autorki wcześniej, ale bardzo lubię (poprawka: lubiłam) czytać książki o tematyce urodowej. Kim jest autorka? No... nikim. Nie, nie, to nie tak, że ja tutaj bez szacunku się odnoszę, mam na myśli to, że nie bardzo ma ona zawód, poza nagrywaniem filmów na youtube, o...

Na półkach: , , , , ,

W tym roku przeczytałam więcej poradników, niż w całym moim życiu. Niektóre lepsze, niektóre gorsze, ale i tam je namiętnie pochłaniam, pomimo tego że często informacje napisane na kartkach tych pozycji już jest mi znana. Jeśli moglibyście polecić jakiś poradnik, to chętnie poczytam o waszych propozycjach w komentarzach. Dzisiaj recenzja "Jak być glam?", który był takim...

Taka trochę o wszystkim i o niczym. Autorka podejmuje mnóstwo tematów, ale każdy z nich traktuje bardzo pobieżnie. Trudno się czegokolwiek nowego dowiedzieć z tej książki, choć pełna jest ważnych spostrzeżeń ale tych z gatunku raczej oczywistych.
Czyta się przyjemnie i lekko. Książka jest ładnie wydana, kolorowa, sporo zdjęć i ilustracji.

Książka o wszystkim jest trochę książką o niczym.

Autorka porusza każdy temat, który tylko mieści się w ogromnym worze z napisem 'lajfstajl'. Będzie zaglamiście jak tylko z baniakiem wody przejdziecie na minimalizm, w którym to Wasza szafa nie będzie stanowić już problemu. Kilka prostych trików jak nawilżyć skórki wokół paznokci i będzie przepięknie. Nie zapomnijcie przy...

Dyskusje

• Chcę w prezencie
  • Poradnik
  • Egzemplarze recenzenckie
  • Do kupienia
  • 2016
  • Moda

Dodaj cytat z książki Jak być glam