Kup teraz - 3 oferty w cenie od 16.68 zł do 18.97 zł

W dżungli życia (wydanie III, napisane na nowo)

Beata Pawlikowska Wydawnictwo: Burda Publishing Polska poradniki
Burda Publishing Polska
Beata Pawlikowska Pawlikowska W dżungli życia miłość radość motywacja marzenia zmiana
poradniki
2015-10-21

Kolejna książka, która mnie utwierdza, że poradniki psychologiczne nie są dla mnie. Tam, gdzie były elementy biograficzne, to czytało mi się dobrze. Tam, gdzie były elementy psychologiczne, to już niezbyt. Niestety, tych pierwszych było mało. Z chęcią kiedyś przeczytam biografię p. Beaty.

TAK TAK TAK ! POLECAM! Uwielbiam Panią BP i jej twórczość - moja opinia może być, więc dla wielu nieobiektywna.

No cóż, Pani Pawlikowska jest mistrzynią w tzw. laniu wody i sprzedawaniu wielokrotnie tej samej treści. Szczęście w garnku, na talerzu i w Paragwaju, gdy dopada depresja, wystarczy powiedzieć sobie że jest dobrze w moim świecie, a gdy wpadniemy w anoreksję, to wystarczy ugotować kaszę jaglaną, bo każdy ją zje, taka jest dobra.
Fizyka jądrowa to spisek wszechświata, który...

Książka pani Beaty trafiła w moje ręce w dobrym momencie życia. W okresie, w którym dążę do spełniania planów edukacyjnych, zawodowych, i bardzo prywatnych (rodzina, przyjaciele, związki, podróże). W wieku lat dwudziestu z groszem na nowo odkrywam świat, co powoduje w skutki pozytywne i negatywne.
Dzięki tej książce wiem, jak się motywować do działań, jak odbierać innych...

Pierwsza książka autorstwa Pawlikowskiej przeczytana przeze mnie. Motywująca, dodająca energii do działania. Dobra zarówno na rozpoczęcie dnia, jak i jego zakończenie.

To był mój pierwszy kontakt z twórczością Beaty i z czystym sumieniem przyznaję, że OSTATNI. Książka przeznaczona dla nastolatków zmagających się z problemami tego świata (papieroski, narkotyki, alkohol, anoreksja, bulimia itp.) lub szukających motywacji do znalezienia swojej drogi w tym naszym ziemskim życiu. Muszę przyznać, że ów pozycję czyta się bardzo szybko. Treść...

• Audiobooki
  • 2017
  • Ulubione w 29/30 - Audiobook
  • 2018
  • 52 książki (2016)

Dodaj cytat z książki W dżungli życia (wydanie III, napisane na nowo)