Kup teraz - 9 ofert w cenie od 2.44 zł do 12.30 zł

Guy de Maupassant Wydawnictwo: Wolne Lektury literatura piękna
Wolne Lektury
literatura piękna
2015-12-24

FUNDACJA NOWOCZESNA POLSKA SYSTEMATYCZNIE KSZTAŁCI CZYTELNIKÓW, POWIĘKSZAJĄC KSIEGOZBIÓR „WOLNYCH LEKTUR”. DZIĘKUJĘ!
Dzisiaj plik opowiadań klasyka. Moja stała notka o autorze:
„Guy de Maupassant /1850-93/, zaliczany do nurtu naturalizmu i dekadentyzmu, znany zwłaszcza ze swoich nowel; ironią i satyrą, zaatakował hipokryzję wyższych warstw, czym im się...

Tragikomiczna

• Literatura Francuska
  • Klasyka
  • 2019
  • Historyczne
  • Opowiadania
  • Ebooki

Dodaj cytat z książki Wieczór trzech króli