Ignacy Krasicki wśród pisarzy polskiego oświecenia

Okładka książki Ignacy Krasicki wśród pisarzy polskiego oświecenia
Józef Tomasz Pokrzywniak Wydawnictwo: Wydawnictwo Naukowe Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu językoznawstwo, nauka o literaturze
językoznawstwo, nauka o literaturze
Wydawnictwo Naukowe Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu
2015-12-01
2015-12-01
oświecenie ignacy krasicki krasicki

Okładka książki Byle w ludziach światło było... Księga pamiatkowa ku czci Profesora Wacława Woźnowskiego w dziesiątą rocznicę Jego śmierci Alina Aleksandrowicz-Urlich, Andrzej Borowski, Tadeusz Bujnicki, Elwira Buszewicz, Andrzej Cieński, Barbara Czwórnóg-Jadczak, Roman Dąbrowski, Marek Dębowski, Agnieszka Fulińska, Danuta Hombek, Barbara Judkowiak, Teresa Kostkiewiczowa, Sławomir Kufel, Krystyna Maksimowicz, Julian Maślanka, Marek Nalepa, Jakub Niedźwiedź, Józef Tomasz Pokrzywniak, Renata Przybylska, Zofia Rejman, Janusz Ryba, Władysław Śliwiński, Jerzy Snopek, Krystyna Stasiewicz, Maria Strycharska-Brzezina, Artur Timofiejew, Andrzej Waśko, Iwona Węgrzyn, Elżbieta Z. Wichrowska, Barbara Wolska, Grzegorz Zając, Aleksander Zajda, Piotr Żbikowski, Franciszek Ziejka
Ocena 0,0
Byle w ludziac... Alina Aleksandrowic...