W poprzek Ameryki Polskie Spotkania

W poprzek Ameryki Polskie Spotkania
Krajowa Agencja Wydawnicza
1985-03-03
1985-03-03

Okładka książki Zagadka drugiego brzegu Wiesław Porzycki, Andrzej Ziemowit Zimowski
Ocena 5,3
Zagadka drugie... Wiesław Porzycki, A...

Książka dobra. Napisana na pocz. lat 80-tych więc w czasie PRLu więc pewnie opis musiał być ostrożny w nadmiernym wychwalaniu USA. Ale tego się nie wyczuwa. Fajnie, miękko opisana rzeczywistość Ameryki sprzed 30 lat.Tamte czasu dawały pewność że nie będzie wulgarnego jęzka.
Dziś pewnie ten sam autor, w innych czasach, wolności słowa i braku cenzury napisałby o USA zgoła inaczej. Czyta się przyjemnie.

Dodaj cytat z książki W poprzek Ameryki Polskie Spotkania