Pozytywnik

setterka
szczęście wiara miłość cel spełnienie równowaga
poradniki
szczęście wiara miłość cel spełnienie równowaga
Ta książka nie została jeszcze oceniona

Bądź pierwszy - oceń książkę

Miałam sięgnąć dopiero 'po sesji' ale otworzyłam z ciekawości, i przepadłam... siedzę i czytam od kilku godzin, niebawem skończę! Absolutnie zgadzam się z autorką, która w świetny, prosty i dosadny sposób przekazuje wiedzę psychologiczną! Odsłania również rąbek swojego życia - bardzo miły prezent dla czytalników. Idealna dla 'pozytywnych pasjonatów' oraz... tych którzy chcą...

• Chcę w prezencie

Elwira Kunikowska Pozytywnik Zobacz więcej