Shuninta Amano Wydawnictwo: Waneko Seria: Jednotomówki Waneko komiksy
komiksy
Sara Schoeneberg
Jednotomówki Waneko
komedia dramat romans hostessy yuri manga

Słodkie i urocze opowiadania o miłości. Przemiło się czyta!

Liczyłam, że się dowiem na czym polega praca hostess i... nic z tego. Historia marna. Rysunki sztampowe.

Sweet Guilty Love Bites składa się z trzech krótkich opowiadań, w których poznajemy losy czterech hostess. Nie myślcie jednak, że bohaterki stoją w pracy w supermarketach i podają klientom kawałki nowego sera. Japońskie hostessy mają za zadanie dotrzymywać towarzystwa mężczyznom - rozmawiać z nimi, spędzać z nimi czas, być może wypić jakiś alkohol. Jak dowiadujemy się z...

W czasach gdy cukierkowość uderza w nas, niczym amunicja z AK47, wszyscy prześcigują się w coraz bardziej absurdalnych historiach, a ludzie wprost jojczą od nadmiaru sztampowości... Wreszcie mamy szansę by między tym wszystkim się zatrzymać, odetchnąć i zaglądnąć do lektury tomiku, który w sposób realistyczny przedstawia relacje damsko-damskie.

Waneko, niesłabnące pod...

Och mój boże, yuri dla dorosłych! Myślałam, że się nie doczekam.

Od czasu, kiedy w moje łapki wpadło Girlfriends, zdarza mi się wpadać do Empiku i przeglądać półkę z mangami w nadziei na kolejne yuri. Nie to, że naprawdę się spodziewałam. Ale wczoraj dorwałam aż dwa tomy i Sweet Guilty Love Bites jest jednym z nich.

Takie yuri dotąd czytałam tylko online. Mam ochotę...

Dyskusje

• Manga