Poradnik złych manier. Aforyzmy wybrane

inne
Seria Piętnastka
Aforyzmy

2070

Poradników właściwego zachowania każdego roku powstaje bardzo wiele. Mimo coraz większej ignorancji wobec innych dobre zachowanie ciągle jest w cenie, dlatego tak bardzo nagradza się je w szkole. Nie przystosowujący się do norm społecznych zawsze byli problemem, który eliminowano przez wykluczenie. Lech M. Jakób idzie pod prąd i serwuje nam „Poradnik złych manier”. Jeśli...

Dodaj cytat z książki Poradnik złych manier. Aforyzmy wybrane