Trzy lata strachu

horror
Horror Masakra
2015-12-01
2015-12-01

Okładka książki Nie ma nudy! 3. Charytatywny e-book aktywnościowy dla dzieci Sylwia Błach, Dorota Frątczak, Izabela Michta, Beata Małgorzata Moniuszko
Ocena 10,0
Nie ma nudy! 3... Sylwia Błach, Dorot...
Okładka książki Mapa Cieni. Opowieści z nawiedzonych miejsc Krzysztof Biliński, Sylwia Błach, Joanna Bujak, Rafał Christ, Bartłomiej Fitas, Michał Gacek, Marek Grzywacz, Dawid Kain, Magdalena Maria Kałużyńska, Kazimierz Kyrcz jr, Krzysztof Maciejewski, Łukasz Radecki, Piotr Roemer, Michał Stonawski, Michał J. Walczak, Aleksandra Zielińska
Ocena 6,9
Mapa Cieni. Op... Krzysztof Biliński,...
Okładka książki Zabawki Dagmara Adwentowska, Sylwia Błach, Karolina Kaczkowska, Agnieszka Kwiatkowska, Aleksandra Łaniszewska, Carla Mori, Anna Musiałowicz, Agnieszka Pruska, Joanna Pypłacz, Agata Suchocka, Izabela Szolc, Flora Woźnica, Anna Maria Wybraniec
Ocena 6,9
Zabawki Dagmara Adwentowska...
Okładka książki Kochankowie niedoskonali Sylwia Błach, Brudnopis, Tomasz Czarny, Krzysztof T. Dąbrowski, Eryk Edwardsson, Piotr Ferens, Michał Grabowski, Dariusz S. Jasiński, Agnieszka Nosek, Justyna Przystawska, Katarzyna Skrzyńska, Anna Sobkowiak, Mateusz Stypułkowski, Maciej Szymczak, Dominika Tomczak, Marzena Woźniak
Ocena 8,4
Kochankowie ni... Sylwia Błach, Brudn...

100% horroru Masakry.

Jak widać szukanie, kombinowanie i pisanie po ludziach czasem daje efekty.
Przed wami ostatnie z brakujących ksiażek horroru masakry czyli "Trzy lata strachu" Sylwii Błach.

Poniższa ksiażka to własciwie zbiór róznych tekstów Sylwii, powstałych na przestrzeni kilku lat. Jak na zbiorek przystało znajdziemy tu opowiadania całkiem dobre jak i te które po przeczytaniu zaraz wylatują z głowy.

Mamy tu wampiry, gwałty, koszmary z róznych zakamarków snów, bizzaro fiction, szalonych psychiatrów i tak dalej i tak dalej.
Objętosciowo róznie: przeczytacie tu dłuższe opowiadania ale i też jest kilka shortów czy drabbli.

Moim numerem jeden jest opowiadanie "falowanie" czyli zapis następujacej choroby psychicznej. Klimat się udziela niesamowicie szybko chociaż szybko się też kończy.

Aaa i w tym wszystkim jest jeszcze opowiadanie premierowe "carpe diem". Które jest po prostu smutne i dołujace (nie żebym narzekał, w końcu dobra pisarka potrafi przelać całą palete uczuć na czytelnika)

Także ten, polecam. Zdecydowanie warto było czekać.

100% horroru Masakry.

Jak widać szukanie, kombinowanie i pisanie po ludziach czasem daje efekty.

Sylwia Błach w “Trzech latach strachu” sięga po najróżniejsze tematy i najczęściej wychodzi z nich obronną ręką. Przy tym nie boi się kontrowersji i brutalności. Czasami przydałoby się jednak trochę więcej klimatu i zaskoczenia. Mimo wszystko warto sięgnąć, bo to kawałek całkiem niezłej literatury i wśród zaprezentowanych opowiadań, każdy powinien znaleźć coś dla siebie.

Całość na: http://bramygrozy.pl/literatura/167/trzy-lata-strachu.html

Dodaj cytat z książki Trzy lata strachu