Motylek dla dzieci. Pogodne i optymistyczne opowiadania o stracie, tęsknocie i dziecięcych lękach

Elżbieta Zubrzycka Wydawnictwo: GWP Sp. z o.o. literatura dziecięca
GWP Sp. z o.o.
literatura dziecięca
2015-01-01

Cudowna książka dla dzieci i duża podpowiedź dla dorosłych. Jak rozmawiać z małymi ludźmi o tęsknocie, stracie, śmierci. I wbrew wszystkiemu opowiadania napawają nadzieją, tłumaczą to czego my rodzice czasami nie potrafimy powiedzieć,a bardzo chcielibyśmy. Króciutka książeczka całkiem sporej wagi.

• Biblioteka
  • Literatura polska
  • Literatura dla dzieci i młodzieży
  • Biblio
  • Z dziećmi
  • Śmierć bliskiej osoby
  • Dla dzieci 6-7 lat
  • Z biblioteki można korzystać, mieć nie trzeba