Religie a cywilizacje

filozofia, etyka
41 min.
8388020749
Polityka Kultura Filozofia Cywilizacja Etyka Historiozofia

Broszura poruszająca problemy i konflikty na styku kultur z cywilizacjami współczesnego świata. W niniejszym opracowaniu Koneczny porusza temat cywilizacyjny z perspektywy religijnej, a także jej wpływ na pojmowanie świata przyrodzonego. Opisywany są tutaj takie wierzenia jak Braminizm, Buddyzm, Islam oraz Chrześcijaństwo i jego dwa główne odłamy wywodzące się z spadku po...

• Historia
  • Polityka i społeczeństwo
  • 2015
  • Miniatury
  • Posiadam - do przeczytania
  • Historia
  • Religia

Dodaj cytat z książki Religie a cywilizacje