Współczesny polski pisarz w Niemczech - doświadczenie, tożsamość, narracja

Okładka książki Współczesny polski pisarz w Niemczech - doświadczenie, tożsamość, narracja
Małgorzata Zduniak-Wiktorowicz Wydawnictwo: Wydawnictwo Poznańskie publicystyka literacka, eseje
publicystyka literacka, eseje
Wydawnictwo Poznańskie
2010-01-01
2010-01-01
Ta książka nie została jeszcze oceniona NIE MA JESZCZE DYSKUSJI

Bądź pierwszy - oceń książkę

Okładka książki Kultura w stanie przekładu. Translatologia - komparatystyka - transkulturowość Edward Balcerzan, Tomasz Bilczewski, Włodzimierz Bolecki, Tamara Brzostowska-Tereszkiewicz, Marta Buczek, Marcin Całbecki, Bożena Chołuj, Danuta Danek, Maria Delaperrière, Agnieszka Gajewska, Andrzej Hejmej, Brigitta Helbig-Mischewski, Magdalena Heydel, Magdalena Horodecka, Adriana Kovacheva, Ewa Kraskowska, Maria Krysztofiak, Katarzyna Lukas, Michał Mrugalski, Anna Muszyńska-Vizintin, Joanna Orska, Ewa Rajewska, Andrzej Skrendo, Wojciech Soliński, Elżbieta Tabakowska, Bożena Tokarz, Danuta Ulicka, Małgorzata Zduniak-Wiktorowicz
Ocena 5,0
Kultura w stan... Edward Balcerzan, T...