Gra o tron. Książka do kolorowania

George R.R. Martin Wydawnictwo: Akurat sztuka
Game of Thrones Coloring Book
Akurat
gra o tron
Game of Thrones Coloring Book
sztuka
gra o tron

Niezle ilustracje, choć spodziewałam się czegoś lepszego. Beznadziejna jakość papieru psuje zabawę

Świetne i różnorodne ilustracje zawierające wydarzenia z wszystkich dotąd wydanych tomów Pieśni lodu i ognia. Prawdziwa gratka dla fanów. Polecam.

Dostając w dłonie książkę do kolorowania – czy może prościej – kolorowankę dla dorosłych, pierwsze co robię to przeglądam – strona po stronie. Zanurzam się w świat wyjęty z książki George’a R. R. Martina. Czeka na mnie dziewięć herbowych tarcz i trzydzieści sześć scenek rodzajowych wyjętych z sagi „Pieśni lodu i ognia”, przedstawiających miejsca, postaci czy też wnętrza....

Świetna kolorowanka, różnorodne ilustracje wykonane przez wielu rysowników. Można się przy niej odprężyć, zrelaksować i stworzyć coś ładnego. Polecam.

• Kolorowanki
  • 2015