Tajemnica wraku. Teoria domina

2015-12-02
Smoleńsk

Tania Książka
bestsellery TaniaKsiazka.pl

Kolejny przykład na to, jak tytuł może mieć z zawartością mniej więcej tyle wspólnego, co przykładowo - koń z koniakiem. Odnoszę wrażenie, że ukrycie personaliów autora nie było zabiegiem związanym bynajmniej z jego bezpieczeństwem (jak sugeruje okładka), a obawą o kompromitację przy takiej dawce fantasmagorii, jaką zaserwował w tym - bądź co bądź - peanie pochwalnym na cześć Jaruzelskiego i jego świty.

Bardzo wciągająca książka. Im dłużej się czyta, tym ciekawsza.

Bardzo wciągająca książka. Im dłużej się czyta, tym ciekawsza.

Dodaj cytat z książki Tajemnica wraku. Teoria domina