Kurs rysowania i malowania. Konie

Dessine et peindre les chevaux
poradniki
Igor Waleńczak
poradnik rysowanie malowanie konie

Moja Alicja ma artystyczną duszę. Odkąd pamiętam - zawsze rysowała i malowała. A ja zawsze byłam mega dumna z jej dzieł, bo według mnie były i wciąż są naprawdę doskonałe. Wiem, że z pewnością jako mama jestem mało obiektywna. Że dla mnie wszystko co robią moje dzieci będzie piękne. Ale gdy patrzę na jej prace i jej rówieśników - uważam, że moje dziecko naprawdę ma talent....

• Wydawnictwo RM

Dodaj cytat z książki Kurs rysowania i malowania. Konie