Dramat polski. Interpretacje. Część 1: Od wieku XVI do Młodej Polski

Okładka książki Dramat polski. Interpretacje. Część 1: Od wieku XVI do Młodej Polski
Jan CiechowiczZbigniew Majchrowski Wydawnictwo: słowo/obraz terytoria językoznawstwo, nauka o literaturze
językoznawstwo, nauka o literaturze
słowo/obraz terytoria
2001-01-01
2001-01-01
dramat polski

Okładka książki Dialog, nr 7 / lipiec 2004 Dymitr Abaulin, Erwin Axer, Andre Bovell, Tadeusz Bradecki, Piotr Gruszczyński, Małgorzata Jarmułowicz, Jarosław Kisieliński, Krzysztof Kopka, Dariusz Kosiński, Iwona Kurz, Katarzyna Osińska, Marek Radziwon, Dobrochna Ratajczakowa, Redakcja miesięcznika Dialog, Iwona Ruszkowska-Pawłowicz
Ocena 0,0
Dialog, nr 7 /... Dymitr Abaulin, Erw...
Okładka książki Dialog, nr 5 / maj 2004 Erwin Axer, Marek Beylin, Tadeusz Bradecki, Marina Carr, Małgorzata Dziewulska, Justyna Golińska, Andrzej Grembowicz, Piotr Gruszczyński, Dorota Jarecka, Joanna Krakowska-Narożniak, Michał Lachman, Mary Luckhurst, Janusz Andrzej Majcherek, Zbigniew Majchrowski, Grzegorz Niziołek, Tadeusz Nyczek, Marek Pruchniewski, Maria Prussak, Dobrochna Ratajczakowa, Redakcja miesięcznika Dialog, Weronika Szczawińska, Clare Wallace, Rafał Węgrzyniak
Ocena 0,0
Dialog, nr 5 /... Erwin Axer, Marek B...
Okładka książki Na schodach Klio Izolda Kiec, Dobrochna Ratajczakowa
Ocena 0,0
Na schodach Klio Izolda Kiec, Dobroc...