Złota księga bajek. Opowieści o kucykach

Okładka książki Złota księga bajek. Opowieści o kucykach
Teresa Duralska-MachetaMarta Jamrógiewicz Wydawnictwo: Egmont Polska Seria: Złota Księga Bajek literatura dziecięca
literatura dziecięca
Złota Księga Bajek
Egmont Polska
2015-10-21
2015-10-21
kucyki My Little Pony Pony

Książka wybrana w bibliotece przez moją córkę. Ja nie jestem wielką entuzjastką tego typu zbiorów, bo z doświadczenia wiem że z jakością treści bywa różnie. Muszę jednak przyznać że całkiem miło się zaskoczyłam. Co prawda kilka ostatnich opowiadań nie trzyma poziomu tych początkowych jednak całość podobała się moim dzieciom. Na plus to że opowiadania skonstruowane są tak że zawierają jakąś myśl przewodnią, przesłanie, dla młodego czytelnika, np o sile przyjaźni, nie poddawaniu się , walce o marzenia itd.
Mogę spokojnie polecić, zwłaszcza dla fanek kucyków Pony :)

Dodaj cytat z książki Złota księga bajek. Opowieści o kucykach